TR    ENG


ANASAYFA       HAKKIMIZDA       ÇALIŞMA ALANLARIMIZ       EKİBİMİZ        İLETİŞİM
LD HUKUK avukatları, hukuki bilgi ve tecrübelerini muhakeme yetenekleriyle birleştirerek çözüm odaklı çalışır. Aynı zamanda, gelecekte ortaya çıkabilecek hukuksal sorunlara karşı önceden gerekli tedbirleri alma ilkesini de önemser.
Şeffaf çalışma tarzıyla müvekkillerinin bilgi almalarını ve süreci takip edebilmelerini sağlayarak ilerler; Hukuksal sorunların ve yürüyen davaların her aşamasında gelişmeleri müvekkillerinin talebini beklemeksizin paylaşır, detayları raporlayarak sunar ve böylece onları da sürece dahil eder.
LD HUKUK, bu işbirliğinin yarattığı sinerjiyi, çözüme ulaştıran önemli motivasyonlardan biri olarak görür.
LD HUKUK, Avukatlık Kanunu’nun ilkeleri doğrultusunda; mesleğin kamu hizmeti niteliğine sahip olması, sır saklama yükümlülüğü, her türlü hukuki mesele ve anlaşmazlıkların adalet ve hakkaniyete uygun şekilde çözümlenmesi prensipleri ile hareket eder. Mevzuatlardaki gelişim ve değişimleri takip ederek kendini sürekli yenileyen ekibiyle bireylerin ve şirketlerin adil yargılanma ve

savunma hakkını en iyi şekilde korumayı amaçlar.
Müvekkil ve müşterilerini yurt içinde ve yurt dışında temsil eden LD HUKUK avukatları, onların ihtiyaçlarına odaklanır, empati ile yaklaşır, şeffaf ve özenli çalışma tarzı ile onların kendilerini güvende hissetmelerini sağlar. Müvekkilleri için her yönüyle en nitelikli çözüme ulaşmayı hedefler. Hukuki sorunlarınızı avukatlarımıza aktardıktan sonra çözüm odaklı ve hızlı yaklaşımımız ile gereken hukuki prosedür işletilir. Üstlendiği hukuki sorunu özenle takip etme yükümlülüğünde olan LD HUKUK avukatları, müracaatınızdan itibaren tüm süreç boyunca raporlarla sizi bilgilendirir ve dosya işlemlerini yürütür. Her olay kendi içinde farklı dinamiklere bağlı olduğu için tüm yönleriyle incelenir ve müvekkilimizin menfaatlerine en uygun çözüm yolu önerilir ve uygulanır. Uyuşmazlıkların sulh yoluyla çözümlenmesi imkânı varsa uzlaşma yoluna gidilir. Dava aşamasına gelmiş dosyalarda ise hak kayıplarının yaşanmaması için derhal uygulamaya geçilir.

 
 

     copyright © 2014 LD Hukuk